Panasonic szuka polskiego Króla Popu – przyłącz się do zabawy!

  Zakończył się cykl imprez Empik Game Show, którego partnerem technologicznym jest firma Panasonic. Osoby, które najlepiej naśladowały Króla Popu w grze Michael Jackson The Experience w centrach handlowych najwięklszych polskich miast, powalczą teraz o nagrodę główną – telewizor plazmowy Panasonic Viera.

  Na profilu Panasonic Polska na Facebooku rusza konkurs, w którym głosować można na polskiego Króla Popu. W aplikacji konkursowej Tańcz jak Król Popu znajdują się się 24 filmy – relacje z finałów poszczególnych konkursów prowadzonych w centrach handlowych w największych polskich miastach. Konkursy odbyły się w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Krakowie, Szczecinie, Łodzi, Rumi, Toruniu, Poznaniu i Lublinie.

  Zobacz jak inni potrafią tańczyć do przebojów Michaela Jacksona i wybierz osobę, która twoim zdaniem tańczy najlepiej. Głosować można do 19 czerwca pod adresem: http://www.facebook.com/panasonicpolska?sk=app_191444524235516. Być może, to właśnie z Twojego miasta pochodzi polski Król Popu!

  O telewizorach Panasonic Viera
  Telewizory Panasonic Viera są wyposażone w najnowsze ekrany NeoPlazma, gwarantujące wyjątkową płynność ruchu w grach, doskonały współczynnik kontrastu oraz najwyższy realizm wyświetlania kolorów.
  Wybrane nowe modele oferują usługę internetową VIERA Connect, są zgodne ze standardem Wi-Fi i dają możliwość nagrywania obrazu na dysk twardy USB i na kartę SD. Niektóre modele dostępne są w zestawie z dwiema parami okularów Full HD 3D, które dostarczą niezapomnianych wrażeń w odbiorze filmów i gier
  w trójwymiarze. Wybrane serie dostępne są z wykończeniem High Line Design, a ich ekrany wykonane są z jednej tafli szkła, co nadaje im wyjątkowo elegancki
  i nowoczesny wygląd.

  O Panasonic
  Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2011 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 8,69 bilionów jenów. Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

  O grze Michael Jackson: The Experience
  „Michael Jackson: The Experience” to pierwsza w historii gra, dająca możliwość jednoczesnego zmierzenia się z charyzmatycznym wokalem Króla Popu, jak i jego niepowtarzalnym tańcem. Dzięki wykorzystaniu sensora Kinect dla konsoli Xbox 360 gracze przeniosą się do świata znanego z teledysków Michaela. W grze zmierzymy się z choreografią każdego z 29 hitów Jacksona i trafimy wprost na wirutualną scenę, gdzie zatańczymy oraz zaśpiewamy do wybranej piosenki. W trybie gry wieloosobowej do rywalizacji będziemy mogli zaprosić do trzech znajomych i razem spędzić szalony wieczór z przebojami Króla. Wszystkie układy taneczne w grze zostały przygotowane we współpracy z profesjonalnymi tancerzami, którzy towarzyszyli Michaelowi w przygotowaniach do jego ostatniej trasy „This is it”. Nie czekaj i już teraz stań na scenie w świetle reflektorów i daj się porwać niezapomnianym przebojom Michaela.

  MJ.jpg (28 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj