Lato światowych trendów w TK Maxx dla fanów mody

  W nadchodzącą środę, 22 czerwca 2011 r. w sklepach TK Maxx rozpocznie się prawdziwa celebracja mody – sklepowe półki i wieszaki zapełni specjalna w tym roku dostawa ubrań i akcesoriów od projektantów w cenach do 60% taniej*. Przez dwa tygodnie, fani mody będą mogli zapolować na najmodniejsze w tym sezonie kroje i dodatki oraz designerską bieliznę i stroje kąpielowe. Specjalnie dla nich TK Maxx przygotował konkurs z nagrodami.

  Specjalnie dla fanów mody, TK Maxx przygotował konkurs. Wystarczy, że wejdą na stronę TK Maxx w Polsce na portalu Facebook i 22 czerwca odpowiedzą na pytanie konkursowe. Pierwsze 10 osób, które prześlą poprawną odpowiedź w określonym czasie, otrzymają Karty Upominkowe na zakupy w sklepie.

  Dlaczego produkty dostępne w TK Maxx są sprzedawane w cenach zawsze do 60% taniej*?

  W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w towar kilka razy do roku, kupcy TK Maxx jeżdżą po świecie przez cały rok szukając prawdziwych okazji. To, czy zakupią dany towar jest uzależnione od wielu czynników, m. in. od najwyższej jakości i wyjątkowości oraz atrakcyjności wynegocjowanej ceny. Dlatego warto zaglądać do TK Maxx codziennie – to najlepszy adres dla fanów mody i prawdziwych entuzjastów polowania na niepowtarzalne okazje od światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej.

  * w porównaniu do regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

  Biuro prasowe TK Maxx w Polsce
  Garden of Words
  Paweł Sołowiej
  [email protected]
  tel. 22 829 85 72

  Logo TK Maxx.jpg (656 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj