Finał akcji „Wola docenia dzieci” w atelier Natalii Jaroszewskiej

  Wola z okazji Dnia Dziecka postanowiła wręczyć swoim najmłodszym projektantom wyjątkowe prezenty. 1 czerwca w atelier Natalii Jaroszewskiej dzieci otrzymały gotowe produkty, które miesiąc wcześniej same zaprojektowały. W ramach akcji „Wola docenia dzieci”, firma Wola poprosiła najmłodszych o stworzenie projektów wzorów ich wymarzonych rajstopek i skarpetek.
  Dzieci w różnym wieku spotkały się po raz pierwszy w połowie kwietnia w atelier Natalii Jaroszewskiej i z jej wsparciem namalowały wszystko to, co chciałyby znaleźć na swoich nóżkach. W dniu 1 czerwca po raz pierwszy zobaczyły swoje rysunki na gotowych produktach. Zaskoczenie było ogromne, ponieważ kwiatki, rybki i kurczaki na podkolanówkach i rajstopkach były identyczne jak te wymarzone przez dzieci i naniesione na papier miesiąc wcześniej.
  „Jestem zachwycona gotowymi produktami. Odwzorowania marzeń dzieci są idealne. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tak fantastycznej akcji i uważam, że o wiele częściej powinniśmy umożliwić dzieciom twórcze działanie i wyrażanie siebie” – powiedziała projektantka Natalia Jaroszewska.
  Podczas krótkiej sesji zdjęciowej dzieci z dumą chwaliły się swoimi projektami – zarówno narysowanymi, jak i uszytymi. Entuzjastycznie przykładały projekty do swoich nóżek podkreślając, że rajstopki i skarpetki są dokładnie takie, jak sobie wymarzyły.
  „Zdanie najmłodszych jest dla nas niezwykle ważne i dlatego postanowiliśmy poprosić dzieci o stworzenie produktów, w których chciałyby chodzić na co dzień. Projekty stworzone przez zaproszone przez nas dzieci zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Spodobały nam się tak bardzo, że postanowiliśmy je wprowadzić do stałej oferty” – powiedziała Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola.
  Podkolanówki i rajstopki z rysunkami dzieci trafią do sprzedaży wiosną przyszłego roku. Wszystkie będą oznaczone logotypem akcji oraz podpisem Natalii Jaroszewskiej.
  Więcej informacji o produktach na www.wola.pl oraz na profilu „Wola docenia dzieci” na Facebooku.

  Wola docenia dzieci - pokaz (74).jpg (116 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj