AlfaParf & Sophie Kula profesjonalnie

  6 czerwca w warszawskim Skwerze Hoovera odbył się pierwszy lunch prasowy włoskiej marki AlfaParf Milano. Wspomniana marka specjalizuje się produkcji i dystrybucji profesjonalnych kosmetyków do włosów, której największą dumą jest Semi di Lino Diamante, nowa generacja produktów zwiększających połysk włosów.

  Zorganizowane spotkanie dla profesjonalistów i dziennikarzy miało na celu zaprezentowanie najnowszej serii farb do włosów – EVOLUTION CUBE 3D TECH. Nowoczesna formuła, oparta na Kwasie Hialuronowym, jest rewolucją na rynku ze względu na wyjątkowe rezultaty: perfekcyjny i bardziej trwały kolor, miękkie i błyszczące włosy oraz niewiarygodnie naturalny efekt przy wyjątkowej dbałości o włókno włosa.

  Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z historią firmy na polskim i międzynarodowym rynku oraz uzyskać precyzyjne informacje na temat techniki wykonywania koloryzacji i najnowszych trendów panujących we fryzjerstwie. Prezentację techniczną poprowadził Krzysztof Szymkowiak, Education Manager Poland w polskim oddziale AlfaParf Milano, który w czytelny i obrazowy sposób wyjaśnił specyfikę i atuty serii EVOLUTION CUBE 3D TECH.

  Techniczny pokaz fryzur, który obrazował namiastkę możliwości, jakie daje koloryzacja z wykorzystaniem EVOLUTION CUBE, przygotowała technik marki, Patrycja Żak. Na przykładzie wykonanych strzyżeń i dobranych kolorów opowiedziała zebranym gościom, jakie trendy panują zarówno w modzie, jak i we fryzjerstwie i jak je eksponować z wykorzystaniem koloryzacji AlfaParf Milano. Doskonałe tło dla pokazu stworzyła przygotowana na to wydarzenie limitowana kolekcja sukienek Sophie Kuli, finalistki tegorocznych Oskarów Fashion, która osobiście pojawiła się na lunchu.

  Wisienką na torcie wspomnianego spotkania był autorski pokaz fryzur Emila Zed, stylisty współpracującego z magazynami mody i programami telewizyjnymi, który dla podkreślenia swoich stylizacji zaprosił do współpracy markę Zuo Corp. W efekcie na scenie pojawiły się modelki w oryginalnie wystylizowanych strzyżeniach (oczywiście przy użyciu kosmetyków AlfaParf Milano), w połączeniu z minimalistyczną formą kolekcji duetu Bartka Michalca i Dagmary Rosy.

  Na zakończenie lunchu prowadząca spotkanie, Beata Sadowska, wręczyła wylosowanym szczęśliwcom zestawy kosmetyków AlfaParf Milano, wspomniała o zbliżającym się wielkim wydarzeniu – październikowym kongresie marki połączonym z pokazem Francesci Sesler w warszawskim hotelu InterContinental oraz zachęciła do udziału w konkursie dla stylistów fryzur, EVOLUTION VISION 2011. Podsumowaniem lunchu był, jak na lunch przystało, stylowy poczęstunek, kuluarowe rozmowy oraz upominki dla wszystkich gości, wśród których m.in. pojawił się Krzysztof „Jankes” Jankowski – radiowiec prowadzący w TVN program „Wipeout – Wymiatacze” oraz wokalistka Candy Girl.

  Sophie1.jpg (238 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj