Wiemy jak TO robić na Facebooku

  Wiesz, gdzie zimują ogórki? Nie chowasz się pod stołem podczas inwazji brudnych talerzy? Z łatwością topisz lody w lodówce i przenosisz góry prania? Dołącz do nowej strony Wiemy jak TO robić na portalu społecznościowym Facebook.

  Strona ma skupiać tych, którzy z powodzeniem mogliby posługiwać się tytułem domowego eksperta ds. niemożliwych, jak i osoby, które pierwsze sukcesy na tym polu mają jeszcze przed sobą. Można ją znaleźć pod adresem http://www.facebook.com/CandyPolska .Na członków społeczności czekać będą konkursy z nagrodami, a także porady i ciekawostki na temat nowoczesnego zarządzania domem.

  Już teraz można wziąć udział w kreatywnym konkursie 20=40. Do wygrania minipiekarnik oraz gadżety na lato. Zadaniem uczestników jest udowodnienie w formie pisemnej lub za pomocą zdjęcia prawdziwości stwierdzenia 20=40. Odpowiedzi powinny cechować się kreatywnością, mogą dotyczyć dowolnej dziedziny życia, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia.

  „Do współtworzenia społeczności zapraszamy wszystkich, którzy chcą podjąć próbę przełamania stereotypu wiążącego prace domowe z nudnym i żmudnym wysiłkiem. Stereotypu, który stawia kobiety w pozycji „kury domowej” a mężczyzn nazywa „pantoflarzami”. Strona będzie odpowiedzią na oczekiwania współczesnych kobiet i ich partnerów. Podkreślimy kompetencje osób, które zajmują się domem. Oni wiedzą jak TO robić”- zapowiada Paweł Pierściński z firmy Candy Polska, która stworzyła stronę.

  20_rowna_sie_czterdziesci.jpg (75 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj