X urodziny Mamastudio, DZIEŃ/NOC

  18 czerwca 2011 roku na warszawskiej Agrykoli przy Placu Zabaw, ul. Myśliwiecka 9 odbędzie się impreza DZIEŃ/NOC organizowana przez Mamastudio. Składające się z części dziennej i nocnej wydarzenie jest, jak co roku, celebracją nadchodzącego lata, radości, dobrej zabawy w gronie przyjaciół, znajomych i nieznajomych, świetnej muzyki i sportowego ducha. W tym roku dodatkowym powodem do świętowania są 10 urodziny Mamastudio.

  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczcić urodziny Mamastudio lub po prostu cieszą się z nadchodzącego lata do wspólnej zabawy, która potrwa… dzień i noc.

  A oto, jak będziemy świętować:
  Zaczynamy o 15.00 w sobotę, 18 czerwca piknikiem w rodzinno-przyjacielskiej, czerwcowej atmosferze. Będzie dużo dobrej muzyki oraz liczne atrakcje: malowanie muralu, bule, ping-pong, pamiątkowa sesja fotograficzna Magdy Górfińskiej oraz Studia Tęcza, drukowanie t-shirtów, pokazy kulinarne. Nie zabraknie pysznego jedzenia z różnych stron świata, m.in. z Senegalu, Włoch, Wietnamu i Niemiec.

  Atrakcją dla miłośników sportu będzie prestiżowy turniej piłki nożnej – o puchar bój stoczą reprezentacje: Prosto, VICE, Mamastd, Chłodna25, WarszawaPowisle, Turbokolor, Plan B, Pies czy Suka.

  Specjalnie dla gości MillionYou.Com przygotuje warsztaty reżyserskie pt. „Parcie na szkło” połączone z loterią (do wygrania cenne nagrody). Rolę opiekunów artystycznych będą sprawować najlepsi twórcy społeczności filmowców MillionYou.Com.

  Wieczorem piknik zamieni się w klubową imprezę podczas której zagrają: ONRA & Buddy Sativa (Paris), Club Collab, Daniel Drumz, Eltron John, DefibrylatorSS, Artur8, Kosa, Jealo, Blekot i inni.
  Od 5.00 rano Pogotowie Kulinarne Leny podawać będzie jajecznicę, tosty i herbatę. Wschód słońca przywitamy przy dźwiękach reggae.
  Koniec urodzinowego pikniku Mamastudio przewidziany jest na południe 19 czerwca.

  urodziny_night.jpg (80 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj