Panasonic LUMIX GF3: utrwalisz więcej z każdej chwili

  Firma Panasonic wprowadza na rynek Lumixa GF3, swój najmniejszy i najlżejszy aparat fotograficzny z systemem wymiennych obiektywów, z rodziny Lumix G. Urządzenie jest proste w obsłudze i ma szeroką gamę funkcji, co umożliwia łatwe utrwalanie wysokiej jakości obrazów.

  Zarejestrujesz więcej z każdej chwili
  Lumix GF3 przenosi fotografowanie na wyższy poziom bez konieczności dźwigania ciężkiego sprzętu. Dzięki powiększonej matrycy w porównaniu z aparatami typu „celuj i pstrykaj” Lumix GF3 rejestruje wysokiej jakości zdjęcia i filmy Full HD w formacie AVCHD, a przy tym jest tak mały i płaski, że można go nosić w kieszeni lub torebce.

  Zobaczysz więcej w swoim świecie
  W aparacie Lumix GF3 użytkownik ma pod ręką wiele możliwości kreatywnego fotografowania. Łatwe w obsłudze sterowanie pozwala rejestrować świat takim, jakim widzi go fotografujący. Intuicyjny, 3-calowy ekran dotykowy pozwala ocenić efekty wprowadzanych twórczych zmian jeszcze przed wykonaniem zdjęcia, co ułatwia eksperymentowanie, zaś funkcje automatyczne — takie jak „Creative Control” i „Photo Style” — gwarantują natychmiastowe wyniki.

  Więcej kontroli
  Życie toczy się szybko, ale z aparatem Lumix GF3 nikt nie pozostanie w tyle. Może on automatycznie ustawiać ostrość w czasie około 0,18 sekundy , dzięki czemu nigdy nie stracisz niespodziewanej okazji. Na przyjęciu u znajomych, czy podczas fotografowania scen ulicznych, Lumix GF3 umożliwa szybkie wykonywanie precyzyjnych, artystycznych zdjęć. Dzięki aluminiowej obudowie, poręcznemu uchwytowi i możliwości wyboru jednego z czterech kolorów Lumix GF3 może być idealnym towarzyszem w codziennym życiu.

  Zaprojektowany po to, aby dać więcej
  Iwona Burzyńska z firmy Panasonic mówi: „Wszyscy chcielibyśmy robić zdjęcia profesjonalnej jakości, ale nikt nie ma ochoty nosić ze sobą codziennie skomplikowanej i ciężkiej lustrzanki cyfrowej. Dlatego oferujemy coś innego — rodzinę aparatów Lumix G z wymiennymi obiektywami. Każdy z nich pozwala użytkownikowi uzyskiwać doskonałe efekty. Lumix GF3 to nasz najbardziej elegancki, najmniejszy i najlżejszy aparat z wymiennymi obiektywami i wbudowaną lampą błyskową. Teraz zaawansowane fotografowanie może być stałym elementem codziennego życia”.

  Najważniejsze cechy:

  • Wyjątkowa jakość obrazu. Matryca Live MOS typu Micro 4/3 o rozdzielczości 12,1 megapiksela, zaawansowany procesor obrazu i precyzyjny, błyskawicznie działający autofokus umożliwiają łatwe wykonywanie wysokiej jakości zdjęć.

  • Bardzo mała, płaska i lekka obudowa. Przełomowe rozwiązania zastosowane w nowatorskiej konstrukcji sprawiają, że ten najmniejszy i najlżejszy aparat Panasonic z wymiennymi obiektywami jest wypełniony zaawansowaną technologią. Piękną, lekką aluminiową obudowę można dodatkowo spersonalizować wybierając jeden z czterech kolorów: czarny, biały, czerwony lub brązowy.

  • Możliwość uwiecznienia ważnych chwil na filmie Full HD, Jakość Full HD, długi czas nagrywania i natychmiast dostępne elementy sterujące pozwalają łatwo tworzyć doskonałe filmy.

  • Kreatywność w zasięgu palców. Lumix GF3 umożliwia proste, intuicyjne sterowanie funkcjami, co ułatwia uzyskiwanie doskonałych wyników. Można obejrzeć efekty wprowadzonych ustawień przed wykonaniem zdjęcia na dużym ekranie dotykowym wysokiej rozdzielczości oraz łatwo i szybko przewijać najważniejsze funkcje aparatu za pomocą nowatorskiego pokrętła sterowania.

  • Szeroki zakres kontroli, który pozwala uzyskać najwyższą jakość każdego zdjęcia. Dzięki trybowi iA+ (Intelligent Auto Plus) aparat zapewnia najwyższą jakość już od pierwszego zdjęcia. Jednym dotknięciem można nastawić ostrość na wybrany obiekt lub na tło, funkcja rozpoznawania twarzy (Face Recognition) może zapamiętywać optymalne ustawienia dla znajomych i członków rodziny, a funkcja Intelligent Scene Selector automatycznie przełącza aparat w odpowiedni tryb tematyczny w zależności od dotkniętego obiektu.

  O Panasonic

  Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji elektroniki zaspokajającej szeroką gamę potrzeb konsumentów, biznesu i przemysłu. Firma z siedzibą w Osace, w zakończonym 31 marca 2011 roku finansowym, zanotowała sprzedaż netto w wysokości 8,69 bilionów jenów. Akcje firmy notowane są na giełdach w Tokio, Osace, Nagoyi oraz w Nowym Jorku (symbol NYSE: PC). Więcej informacji o firmie i marce Panasonic znajduje się pod adresem http://panasonic.net/ lub http://panasonic.pl/.

  GF3.jpg (91 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj