KITTY STORY – kocia historia na grzejniku

  Obecnie spotykamy się z olbrzymim asortymentem mebli i dodatków do pokoi dziecinnych. Wszystkie te przedmioty, nawet grzejniki obfitują w zabawne, kolorowe wzory. Grzejnik INVENTIO KITTY STORY firmy INSTAL-PROJEKT dzięki zaprojektowanej przez Annę Żelazowską humorystycznej grafice to świetna propozycja do pokoju dziecka.
  W urządzaniu pokoju dla dziecka bardzo ważne jest wykorzystanie elementów, przemawiających do dziecięcej wyobraźni. Mogą to być intensywne kolory, przyjazne, ciekawe kształty kojarzące się ze zwierzętami lub graficzne wzory. Na szczęście mamy już na rynku wiele takich produktów: mebli, lamp, akcesoriów. Nawet grzejnik zainstalowany w pokoju dziecięcym może mieć fantazyjny charakter. Z taką propozycją wychodzi firma INSTAL-PROJEKT, proponując grzejnik INVENTIO z nadrukowanym ekranem KITTY STORY. Płaski ekran grzejnika zdobi grafika projektu Anny Żelazowskiej, która znana jest wielu rodzicom i dzieciom jako twórczyni maskotek ALELALE. Dowcipna kompozycja przedstawia grupę kotów, pomagających myszy dostać się do wielkiego kawałka sera. Zabawny rysunek nie tylko u dzieci wzbudzi uśmiech.
  Nowoczesna forma ekranu grzejnika INVENTIO sprawdzi się w każdym dziecięcym pokoju. Dzięki płaskiej powierzchni łatwo utrzymać go w czystości, a pionowy układ sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca. Grzejnik z grafiką Anny Żelazowskiej spełnia rolę dekoracyjną, a zarazem skutecznie ogrzewa pomieszczenie.
  Producenci dostarczając na rynek wiele produktów z myślą o dziecięcych pokojach znacznie ułatwiają ich aranżację. Jednak najważniejsze jest, by pamiętać, że wnętrze, które urządzamy stanie się wkrótce „domem w domu” dla naszego dziecka. Będzie ono spędzało w swoim pokoju bardzo dużo czasu, więc musi czuć się tam dobrze i bezpiecznie…
  Grzejnik INVENTIO dostępny jest również z ekranem gładko polakierowanym lub zadrukowanym zdjęciem Szymona Brodziaka lub zdjęciem Marcina Klabana w stylizacji Marty Gessler.

  Biuro prasowe INSTAL-PROJEKT:
  Profundo PR, tel/fax +48 22 692 16 08, e-mail: [email protected], www.profundo.pl

  INSTAL-PROJEKT_grzejnik_INVENTIO_projektu_InstalProjektTEAM_ekran_KITTY_STORY_projekt_Anna_Żelazowska_zdjęcie_JŚwiderski..jpg (61 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj