Zapraszamy do udziału w konkursie „PODAJ DALEJ: HELFY W CENTRUM WROCŁAWIA”

  Miło nam poinformować, że kosmetyki naturalne i orientalne z oferty www.helfy.pl można kupić teraz w samym centrum Wrocławia! Sklep internetowy www.helfy.pl ma nową siedzibę stacjonarną przy ul. Białoskórniczej 15/16 lok.1, czyli obok ul. Kazimierza Wielkiego. W nowej siedzibie można odebrać zamówione produkty, dokonać zakupów na miejscu, zobaczyć kosmetyki czy zapytać o radę.

  Podziel się tą nowiną z innymi! Możesz skorzystać z tekstu naszej nowiny lub przekazać informację własnymi słowami. Zamieść ją na portalach społecznościowych, blogach lub innych stronach www, następnie powiadom nas o tym i weź udział w losowaniu kosmetyków naturalnych od sklepu Helfy.pl. Im więcej przekazanych informacji, tym więcej szans na wygraną!

  Aby wziąć udział w konkursie, należy:
  * zamieścić w Internecie (może być na własnych blogach, stronach facebook) informację, że kosmetyki naturalne i orientalne od www.helfy.pl można kupić w centrum Wrocławia (podać przy tym adres z ul. Białoskórniczej 15/16 lok.1). Do wpisu należy dołączyć link do jakiejkolwiek strony z witryny Helfy.pl.
  * zarejestrować się na stronie: http://www.helfy.pl/user/register/, wypełniając trzy pola: e-mail / nick / skąd o nas wiesz czyli skąd wiesz o konkursie (osoby, które rejestrowały się przez dokładnie ten formularz przy innej okazji, nie muszą rejestrować się ponownie)
  * na adres [email protected] przesłać e-mail zawierający link/linki do zamieszczonej przez siebie nowiny. W tytule wiadomości prosimy wpisać „PODAJ DALEJ”, zaś w treści wiadomości swój nick do publikacji.

  Termin nadsyłania zgłoszeń minie 3 lipca 2011 r. o godz. 24.00
  Wyniki konkursu zostaną opublikowane 5 lipca 2011 r.

  Im więcej przekazanych nowin, tym więcej szans na wygraną! Każdy link, który spełnia wymagania konkursowe, weźmie udział w losowaniu jednej z 10 nagród. Zwycięzca będzie mógł wybrać dowolny produkt z podanych poniżej:
  Olejek Kokosowy Vatika 150ml
  Amla – Olejek do Włosów 200 ml
  Rękawica Kessa (Intensywnie Peelingująca)
  Czarne Mydło Peelingujące 150g
  Mydło Oliwkowo – Laurowe z Aleppo 16% – SULTAN
  Odżywka SESA – włosy jedwabiste i błyszczące
  Maseczka z kurkumą, mlekiem i prawdziwym szafranem dla skóry trądzikowej

  Szczegóły na http://www.helfy.pl/konkursy/wroclaw.html

  savon_noir.jpg (71 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj