Wyjątkowe ubranka do chrztu

  Kiedy nasz maluszek ma już kilka miesięcy, zaczynamy myśleć o sakramencie chrztu świętego. Zabieramy się za organizację chrzcin, załatwiamy formalności, zamawiamy restaurację, wysyłamy gościom zaproszenia.

  Na koniec pozostaje nam najprzyjemniejsza rzecz: wygląd zewnętrzny dziecka.

  Dla mam chrzciny to kolejny pretekst do zakupu nowej sukienki, torebki i butów. Tata z trudem wciśnie się w ślubny garnitur. Pozostaje tylko nasz mały bohater. Wybór ubranka do chrztu to sprawa na pozór prosta, a często przysparza wielu kłopotów.

  Beciki do lamusa

  W pamięci mamy obrazy z niedzielnych mszy, gdzie to niejako „przy okazji” chrzczone były dzieci. Uczestnicy wydarzenia patrzyli na płaczące i kręcące się maleństwo, które zawinięte w becik, w czapeczce, przykryte bukietem kwiatów, bardzo głośno wyrażało swoje niezadowolenie.

  Na szczęście moda na niewygodne i wielkie beciki minęła i teraz możemy zapewnić swojemu dziecku nie tylko większą swobodę ruchów, ale także ciekawy, radosny dziecięcy wygląd.

  Nie tylko biały

  Kolor biały zawsze dominuje na uroczystości z okazji Chrztu, symbolizuje on czystość i niewinność, lecz nie jest jedyną barwą, której można użyć wybierając strój do chrztu naszej pociechy. Jeśli uruchomimy wyobraźnię i zajrzymy do internetowych sklepów z ciuszkami dla dzieci, możemy wpaść na oryginalny pomysł stroju, aby uniknąć nudy i wiecznego powtarzania tych samych zestawień.

  Ubranka do chrztu

  Ubranko do chrztu dla chłopca – strój małego marynarza czy garnitur słodkiego elegancika coraz częściej są wykorzystywane na poważnych przyjęciach. Oczywiście nie chodzi o to, by dziecko przebrało się, jakby szło na karnawał, nie będzie miało też na sobie wszystkich kolorów tęczy. Wszystko w stonowanych pastelowych barwach, ale w tym ciekawszym, bardziej dziecięcym wydaniu „na wesoło”.

  Sukienka do chrztu dla dziewczynki – słodka sukienka z ażurkowym sweterkiem, najlepiej z dodatkiem dobrej bawełny, by nie podrażnił delikatnej skóry dziecka. Jako dodatek świetnie sprawdzi się kapelusik lub czapeczka dopasowana do sukienki.

  Tradycyjne i jednocześnie zabawne ubranka do chrztu znajdziesz w dziale chrztu w sklepie Adoro.pl. Sukienki do chrztu o słodkich nazwach zachwycą niejedną mamę. Uroczy garniturek do chrztu z dumą obejrzy każdy tata.

  www.adoro.pl

  sukienka_do_chrztu_PROMYCZEK-(13).jpg (38 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj