JUKA uczy przetrwania na Facebooku

  Wydawnictwo JUKA rozpoczyna promocję swojej oferty edukacyjnej na Facebooku. Na stworzonym Fan Page’u firmy ruszyła właśnie aplikacja konkursowa „Szkoła przetrwania”, która umożliwia użytkownikom walkę o wakacyjne nagrody.

  Jak odnaleźć drogę do domu, gdy zgubimy się w lesie? W jaki sposób w upalny dzień najszybciej zrobić kostki lodu? Jak uchronić się przed piorunem, gdy dopadnie nas burza? Oto zadania, z jakimi będą musieli zmierzyć się użytkownicy Facebooka w walce o nagrody od Juki. Szansę na wygraną można zyskać dołączając do nowopowstałego FanPage’a „Wydawnictwo JUKA” w portalu społecznościowym Facebook oraz wypełniając test konkursowy w aplikacji. Aby wygrać nagrody trzeba wykazać się sztuką przetrwania i w jak najszybszym czasie odpowiedzieć na pytania dotyczące wykorzystania szkolnej wiedzy w praktyce.

  Konkurs trwa od 2 czerwca 2011 do 30 czerwca 2011. Na śmiałków, którzy zechcą się sprawdzić i podejmą wyzwanie czekają atrakcyjne nagrody: aparaty fotograficzne Canon PowerShot A3000 IS oraz przewodniki turystyczne po Polsce.
  Za realizację konkursu oraz prowadzenie FanPage’a odpowiada agencja marketingowa i PR SpinHouse.
  Więcej informacji na temat firmy oraz organizowanych przez nią działań promocyjnych na Fan Page’u Wydawnictwa JUKA w portalu Facebook:
  http://www.facebook.com/pages/Wydawnictwo-JUKA/219133858105666?ref=ts

  Wydawnictwo JUKA działa na polskim rynku od 1991 roku. Firma specjalizuje się w wydawaniu podręczników, przewodników metodycznych oraz pomocy dydaktycznych. W swej ofercie posiada podręczniki dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Poza działalnością wydawniczą, JUKA-91 prowadzi także projekty odpowiedzialne społecznie. W ramach tej działalności są realizowane m.in. akcje takie jak: Skarby Kapitana Juki – inicjatywa promująca bezpieczne zachowania, zdrowy styl życia i aktywne formy spędzania czasu wolnego, a także akcja Rośnij z Juką kształtująca postawy proekologiczne.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here