Angielski z NLP

  Chcesz biegle posługiwać się językiem angielskim? Marzysz o tym, aby w końcu przełamać bariery językowe i zacząć płynnie rozmawiać? W te wakacje zainwestuj w siebie! Z pomocą przyjdą Ci nowoczesne metody nauki z elementami NLP, dzięki którym raz na zawsze pozbędziesz się obaw w kontaktach językowych w biznesie, pracy i życiu codziennym oraz zdobędziesz bezcenną wiedzę.

  Wielu ludzi ma problemy z nauczeniem się języków obcych ze względu na bariery psychiczne, które uniemożliwiają im przezwyciężenie własnych lęków przed rozmową. Obawy te stają na drodze do płynnego porozumiewania się. Wielokrotne próby podjęcia nauki i wydane na kursy pieniądze często nie prowadzą do oczekiwanego rezultatu. Taką sytuację można jednak zmienić wykorzystując w nauce języka NLP.

  NLP, czyli programowanie neurolingwistyczne jest zbiorem metod i technik pozwalających osiągać rewelacyjne rezultaty, wzorując się na najlepszych. Nazwa została wymyślona na początku lat 70-tych przez Johna Grindera i Richarda Bandlera. Podkreśla ona powiązanie między procesami neurologicznymi, językiem i wzorcami zachowań, którymi kierują się ludzie.

  Według twórców NLP ludzie są meta-programowalni. Oznacza to, że mogą oni sami uruchamiać w sobie pewne automatyczne programy, które prowadzą do powielania tego samego modelu reakcji. Powoduje to często, że uczący podchodzą do nauki języka przez pryzmat swoich obaw, czy lęków i osiągają cały czas te same, mało satysfakcjonujące rezultaty. Celem programowania neurolingwistycznego jest zmodyfikowanie tych wzorów postrzegania i myślenia oraz pozytywne wpłynięcie na proces nauki. Znajomość sposobu percepcji ucznia pozwala również na dobranie najbardziej skutecznego sposobu nauki.

  Kurs języka z elementami NLP to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą tracić czasu na żmudną i monotonną naukę, niedostosowaną do ich stylu i potrzeb. Nowoczesne metody nauczania i nauka pod czujnym okiem profesjonalistów pozwolą Ci szybko przyswoić wiedzę w efektywny sposób. W związku z nadchodzącym sezonem wakacyjnym warto również pomyśleć o wyjazdowym kursie językowym, dzięki któremu będziesz miał okazję zarówno wypocząć, jak i rozwinąć swoje umiejętności lingwistyczne.

  Jedną z unikalnych propozycji jest wakacyjny, tygodniowy kurs języka Business i Marketing English oraz angielskiego ogólnego z elementami NLP, oferowany przez szkołę językową Vschool. Kurs prowadzony tą nowatorską metodą realizowany będzie przez doświadczonych lektorów, m.in. Annę Stelmasiak – certyfikowaną przez Richarda Bandlera w stosowaniu NLP w nauczaniu, posiadającą jednocześnie międzynarodowe doświadczenie w biznesie i marketingu na wyższych szczeblach menedżerskich.

  Kurs prowadzony w pięknych wnętrzach Pałacu Nieznanice koło Częstochowy, to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują szybkiej i skutecznej metody nauczania, a także wspaniałego wypoczynku. Jeśli więc pragniesz z dala od codziennych obowiązków i zgiełku, z przyjemnością i w krótkim czasie opanować brakujące elementy językowe, to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W trakcie kursu będziesz miał również okazję spróbować smakowitych win, poznać interesujących ludzi, skorzystać ze SPA i profesjonalnego masażu oraz wygrać zniżkę na dalszą naukę w Vschool.

  Kurs językowy w Pałacu Nieznanice odbędzie się w dniach 4 – 9 lipca oraz 8 – 13 sierpnia. Tylko do 15 czerwca masz możliwość skorzystania z atrakcyjnej zniżki. Więcej informacji na temat oferty językowej szkoły Vschool uzyskasz na stronie www.vschool.eu oraz pod numerem telefonu
  506-483-053.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj