„Samsung inspiruje w kuchni”- Twoja szansa na atrakcyjne nagrody!

  Rusza druga edycja konkursu „Samsung inspiruje w kuchni”, skierowanego do zdolnych projektantów wnętrz kuchennych oraz właścicieli pięknych, stylowych kuchni. Do udziału w zabawie zapraszają Samsung oraz CAD Projekt. Konkurs rozpoczął się 1 maja i potrwa cztery miesiące.

  Czujesz, ze drzemie w Tobie potencjał? Chcesz się sprawdzić i przeżyć fajną przygodę? Samsung zaprasza do wspólnej zabawy! Konkurs „Samsung inspiruje w kuchni” składa się z dwóch odsłon: jednej dedykowanej zawodowym projektantom kuchni oraz drugiej skierowanej do posiadaczy pięknych i stylowych wnętrz kuchennych. Jest to już druga edycja konkursu, ubiegłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów jak i amatorów nowoczesnego designu.

  W pierwszej części konkursu, na projektantów czekają trzy kategorie: „Mała kuchnia”, „Kuchnia minimalistyczna” oraz „Kolor w kuchni”. Jeśli jesteś ambitny i masz ciekawe pomysły przygotuj projekt kuchni, wykorzystując sprzęt AGD marki Samsung! Do dyspozycji jest ponad 60 produktów do zabudowy, w tym: piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe dostępne w bazach programów, takich jak CAD Kuchnie czy PRO100. Wystarczy trochę wyobraźni, dobry pomysł i możesz znaleźć się w Londynie! Autorzy trzech najlepszych projektów wygrają dwudniową wycieczkę do stolicy Zjednoczonego Królestwa pod hasłem „Śladami najnowszych trendów w designie” oraz telewizor Samsung LED Smart TV z najnowszej serii D8000. Nagrody dodatkowe to: programy CAD Kuchnie Max, profesjonalne szkolenie z CAD Kuchnie Max oraz roczna prenumerata magazynu „Dobre Wnętrze”.

  Druga część konkursu skierowana jest do właścicieli ciekawych wnętrz kuchennych,
  w których wykorzystano minimum trzy produkty do zabudowy marki Samsung. Przekonaj się, że nie trzeba być zawodowcem, wystarczy pomysł i inicjatywa, by stworzyć coś pięknego. Posiadacze niezwykłych kuchni, którzy chcą spróbować swoich sił w konkursie muszą wysłać minimum trzy fotografie wnętrza, wraz z załączonymi dowodami zakupu sprzętów marki Samsung oraz wypełnionym formularzem konkursowym. Spróbujcie swoich sił! Zwycięzcy konkursu otrzymają zwrot wartości zakupionych sprzętów firmy Samsung do maksymalnej kwoty 8 tys. zł, roczną prenumeratę miesięcznika „Dobre Wnętrze” oraz telefon Samsung Galaxy S II!

  Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 sierpnia b.r. Prace należy nadsyłać na adres: Samsung Electronics Polska, ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa z dopiskiem „Samsung inspiruje w kuchni” lub pocztą elektroniczną: [email protected]. Więcej informacji dostępne pod adresem: www.samsung.pl

  Samsung inspiruje w kuchni - 2. edycja konkursu.jpg (353 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj