Otwarcie Showroomu i drugie urodziny ZIABAQLU!

  Ziabaqlu ma już 2 lata! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i potrzebom, zarówno przyszłych, jak i młodych Matek, Natalia Orłow-Ostrowska – mama, projektantka i twórczyni marki, zdecydowała się otworzyć pierwszy Showroom Ziabaqlu w Warszawie. Uroczyste otwarcie Showroomu na długo zapadnie w pamięci, gdyż będzie połączone z hucznym świętowaniem drugich urodzin marki.

  Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i radosnej celebracji naszych drugich urodzin! Spotkajmy się 15 czerwca w Akademii Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych Tamika, przy ulicy Wolskiej 44 (www.tamika.pl), gdzie Ziabaqlu otwiera swój pierwszy Showroom.

  Z okazji otwarcia Showroomu i 2. urodzin Ziabaqlu zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie „Wieszaki–cudaki“! Niech poniesie Cię kreatywność i zabawa z tworzenia. Otwórz szafę, chwyć pierwszy z brzegu wieszak i zastanów się, jak możesz tchnąć w niego nowe, bardziej kolorowe życie! Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia – możesz wykorzystać dosłownie wszystko: kawałki materiału, bibułę, papier a nawet żywe kwiaty, jeśli masz ochotę. Wieszaki nie muszą być nudne!

  Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie:
  – zapisz się na newsletter, polub profil Ziabaqlu na Facebooku,
  – podeślij swój autorski projekt wieszaka do naszej galerii na: [email protected]
  – i wstaw na nasz profil facebookowy zdjęcie wieszaka.

  Czas nadsyłania zgłoszeń do 14-ego czerwca – wyniki podamy następnego dnia podczas imprezy urodzinowo/showroomowej Ziabaqlu w Tamice. Na najciekawsze wieszaki czekają atrakcyjne nagrody – „paczki” od Ziabaqlu:
  – I miejsce – karta prezentowa wartości 300 złotych
  – II i III miejsce oraz nagroda internautów na facebook – karty prezentowe wartości 100 zł

  Zwycięzców uroczyście ogłosimy 15 czerwca o godzinie 13.00, podczas otwarcia Showroomu i naszych Urodzin w Tamice, na warszawskiej Woli na ul. Wolska 44.

  Nasze 2. urodziny nie mogą obejść się bez wspaniałych słodkości! Specjalnie dla nas firma Grycan przygotuje przepysznych babeczek. Dodatkowo czekają na Wasze dzieci specjalne zabawy i konkursy organizowane przez Tamikę! Dodatkowo na każdego czekać będzie 10% kupon rabatowy – na zakupy w Ziabaqlu.

  Serdecznie zapraszamy do świętowania z Nami!

  plakat_ZIABAQLU_urodziny.jpg (353 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj