Designerska butelka wódki nr 1 w Polsce

  W 2007 roku na wymagającym rynku alkoholowym pojawiła się nowość, która zaintrygowała konsumentów – Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka. W momencie gdy trafiła na sklepowe półki, była już zwycięzcą ogólnopolskiego testu konsumenckiego*, w którym Polacy uznali jej smak za najlepszy. Szybko zdobyła szerokie grono entuzjastów.

  Doskonały smak, osiągany dzięki dopracowanej recepturze i procesowi produkcji polegającemu m.in. na sześciofazowej destylacji i filtracji przez naturalne filtry węglowe doceniła również kapituła konkursu Vodka Masters w Londynie, która w 2009 roku przyznała Czystej de Luxe złoty medal!

  W tym samym roku, po niespełna dwóch latach obecności na rynku, Czysta de Luxe została najlepiej sprzedającą się wódką w kraju, a z producenta uczyniła lidera rynku! Zajęła pierwsze miejsce w międzynarodowym rankingu Drinks International – Millionaires Club** jako najszybciej rosnąca marka wódki na świecie.
  W 2010 roku co piąta wypijana butelka wódki czystej, zawierała właśnie Czystą de Luxe Żołądkową Gorzką (źródło AC Nielsen 2011r.).

  Choć producent odnosi spektakularne sukcesy, nieprzerwanie troszczy się o najwyższą jakość Czystej de Luxe. Postanowił więc udoskonalić jedyną rzecz, którą można było poprawić – butelkę.
  Nowe opakowanie Czystej de Luxe Żołądkowej Gorzkiej oddaje wszystkie cechy zamkniętego w nim alkoholu. Mocny, czysty charakter oraz doskonałą jakość, którą doceniają polscy konsumenci.
  Butelkę wyróżnia unikalny kształt z bocznymi grawerami, który idealnie dopasowany jest do dłoni i umożliwia wygodne uchwycenie.

  – Rynkowy sukces Czystej de Luxe i uznanie konsumentów oraz świetny smak potwierdzone 11 medalami w międzynarodowych i krajowych konkursach, to wystarczające argumenty do tego aby produkt ubrać w nową, lepszą, wyróżniającą szatę ‘’ – mówi Ewa Markiton Senior Brand Manager w Stock Polska

  Zmianie uległa też etykieta i kolorystyka. Mocne połączenie czerni z intensywną czerwienią podkreśla niezwykłą klasę tego alkoholu. To opakowanie godne lidera rynku wódki, zdobywcy wielu prestiżowych nagród i zaufania Klientów.

  ZOLADKOWA_przetloczenie_v11_1.jpg (638 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj