Technologia Asics Gel

  Technologia ASICS GEL – czysta nauka bez niepożądanych skutków

  Podczas biegu nasze stopy uderzają o podłoże z niesamowitą siłą – nawet 5 razy większą od masy naszego ciała. Właśnie dlatego technologia ASICS GEL™ Cushioning System jest tak ważna i przez ostatnie dekady jest najważniejszą technologią w obuwiu ASICS.
  Ta technologia, znajdująca się w obszarach największych wstrząsów w bucie, sprawdza się jako jedna z najefektywniejszych i najważniejszych systemów amortyzacyjnych w obuwiu, jakie kiedykolwiek opracowano. Chroni ona nasze stopy, poprawia chód i podnosi wydajność. System ASICS GEL™ jest tak skuteczny w pochłanianiu i rozpraszaniu sił pionowych, że jajko zrzucone z wysokości 6 metrów na poduszeczkę z GEL™ nie rozbija się.

  Co sprawia, że można zrzucić jajko z wysokości 6 metrów bez rozbijania go? Aby obejrzeć metodę amortyzacji wstrząsów ASICS wejdź na YouTube (www.youtube.com) i wyszukaj „ASICS shoes”.
  Amortyzacja wstrząsów: mniej wstrząsów, lepsze pochłanianie
  Oferujemy GEL™ w różnorodnych formach pochłaniających wstrząsy, zlokalizowanych w podeszwie środkowej w przedniej i/lub tylnej części buta. Technologia GEL™ jest częścią ASICS Impact Guidance System (I.G.S.™), naszego zaawansowanego systemu połączonych elementów współdziałających w każdej fazie cyklu chodu.

  W roku 2011 technologia ASICS GEL obchodzi 25-cio lecie wynalezienia.

  AI AsicsLOGO

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj