Centrum Handlowe FORUM Gliwice w modnej odsłonie

  Zapachem wiosennych kwiatów i nowymi kolekcjami przyciągały weekendowe pokazy mody w gliwickim Centrum Handlowym FORUM. 20 i 21 marca na wybiegu, oprócz modelek, pojawiły się gwiazdy telewizji – Magda Mołek i Andrzej Sołtysik. Dziennikarka i prezenterka, która została twarzą C.H. FORUM na 2010 rok, u boku telewizyjnego partnera, opowiadała o najnowszych trendach i najciekawszych zestawieniach proponowanych na ten rok. Odwiedzający gliwickie centrum mogli zobaczyć najnowszą modę codzienną, sportową, wieczorową oraz prezentację bielizny, galanterii i dodatków. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie wiosna-lato? Projektanci wiodących marek odzieżowych zadbali, by ten sezon był wyjątkowo kobiecy. Dominują kolory mocne, żywe, w odważnych, a jednocześnie eleganckich zestawieniach. W wiosennej garderobie nie może zabraknąć kwiatowych wzorów i pastelowych odcieni. Projektanci oczekują, że wiosna i lato tego roku będą ciepłe i słoneczne, a noszone ubrania mają być lekkie, zwiewne i barwne.

  Magda Mołek i Andrzej Sołtysik w ramach sobotnich pokazów poprowadzili specjalny, wieczorny pokaz, na którym wśród zaproszonych gości można było spotkać artystów polskiej sceny muzycznej. Na zakupową noc połączoną z pokazem VIP do FORUM przyjechali: KASA, Candy Girl i Norbi. O imprezowe rytmy podczas pokazów zadbał DJ Adamus.

  ***


  Centrum Handlowe FORUM  jest pierwszym wielkopowierzchniowym obiektem handlowym w Gliwicach, zlokalizowanym w centrum miasta. Na terenie FORUM znajduje się m. in.: 140 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Carrefour oraz kino Cinema City.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj