Warsztaty stylu Hannah Montana

  W sobotę 6 marca, w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie, odbyły się warsztaty stylu Hannah Montana. Impreza oficjalnie zainaugurowała konkurs Hannah Montana Style, organizowany przez Disney Channel.

  Wielbiciele serialu wraz z rodzinami zgromadzili się w sobotę w warszawskiej galerii handlowej Złote Tarasy aby wziąć udział w warsztatach stylu Hannah Montana, wyjątkowej imprezie zorganizowanej przez Disney Channel. Na uczestników tego niezwykłego wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji związanych z Hannah Montana, wśród nich warsztaty stylu prowadzone przez Julię Hertmanowską, młody talent Disney Channel i polski głos Hannah Montana oraz Barbarę Mielniczuk, stylistkę mody młodzieżowej. Impreza zainaugurowała ogólnokrajowy konkurs organizowany przez Disney Channel, w którym zadaniem dzieci jest zaprojektowanie T-shirtu inspirowanego stylem nastoletniej ikony mody.

  Galeria handlowa Złote Tarasy zamieniła się w pracownię mody, gdzie dzieciaki z rodzinami mogły wysłuchać wskazówek i porad Juli i Basi, jak osiągnąć najlepszy efekt stylizacji wzorując się na Hannah Montana. Wszystkie dzieci, które uczestniczyły
  w warsztatach otrzymały pamiątkowy dyplom. Dzięki przygotowanym stanowiskom komputerowym, uczestnicy warsztatów mieli możliwość wejścia na stronę internetową konkursu Hannah Montana Style i natychmiastowego wypróbowania swoich nowo nabytych umiejętności stylizacji.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj